Z tego powodu warto, żeby nasza strona internetowa nie była przeciętna. Żeby nie była kolejną wizytówką, stworzoną po to, aby po prostu była. Strona internetowa może odrobić za ciebie dużą część kontaktów z klientami. Odpowiednio zaprojektowana i ciekawa wizualnie przyciągnie do Ciebie jeszcze więcej klientów!

Strony internetowe w Kaliszu

Wiemy o tym i dlatego do każdej z budowanych przez nas stron przykładamy bardzo dużą wagę. By wszystko pasowało do siebie idealnie, ale warto poświęcić czas i wysiłek. Lokalnie w Kaliszu mamy najciekawsze portfolio - tworzymy strony zarówno dla małych kaliskich firm, jak i dla koncernów zza granicy. W XXI wieku odległości nie mają znaczenia. Wszystkie te realizacje łączy jedna rzecz - przemyślenie podstawowego aspektu: jaką rolę ma spełnić dla Twojej firmy strona. Jaką ma przynieść Ci korzyść?

Zbudowaliśmy mnóstwo stron internetowych. bazujemy na własnym , rozwijanym od lat systemie administrowania treściami, pozwalającym na unikalną swobodę w zarządzaniu witryną oraz jej wersją językową. Dzięki niepowtarzalnej szacie graficznej i przemyślanym rozwiązaniom Twoja wizytówka w sieci będzie niepowtarzalna i zapadająca w pamięć. 

Dlaczego warto zaufać nam chcąc stworzyć stronę www?

  • Oprócz wspomnianego wcześniej intuicyjnego panelu, oferujemy Państwu:
  • serwis w pełni responsywny (przystosowany do obsługi urządzeń mobilnych)
  • przyjazny kod zapewniający szybkie ładowanie strony
  • pełną interaktywność
  • zgodność treści i mechanizmów witryny z wytycznymi Google 

Warto wyróżnić się na tle konkurencji niebanalną i funkcjonalną stroną internetową. Dla nas nie ma ograniczeń. Zaprojektujemy i wykonamy każdy, nawet najbardziej skomplikowany serwis. Twoja witryna jest w dobrych rękach. To nie wszystko, decydując się na pozycjonowanie możesz zapewnić sobie wysokie wyniki w przeglądarce. Brzmi dobrze? skontaktuj się z nami! 

Realizcje stron internetowych

Jesteśmy dumni z naszych stron internetowych. Dlatego chętnie pokzujemy różne realizacje. Wszystkie są zoptymalizowane pod komputery i smartphony. Nasze bogate portfolio wciąż się rozrasta. Wykonujemy witryny np. do dużych, międzynarodowych imprez, jak Szczypiorno Cup czy tworzymy strony dla wiądących projektantów, jak Dominiak Design. 

To co wyróżnia nasze projekty, to ciekawy wygląd, funkcjonalność i pełna interaktywność. Strony współpracują z Social Media, zleceniodawca ma wgląd w zawartość strony, sam może ją modyfikować i publikować nowości w intuicyjny sposób, lub zlecić obsługę naszym specjalistą.

 

strona główna dominiak design

Inny projekt, Szczypiorno CUP to miejsce, gdzie dowiemy się wszystkiego o rozgrywkach, ale także poznamy historię piłki ręcznej w Polsce i odwiedzimy lokalne muzeum.

strona główna wykonanej strony Szczypiorno cup